İlk olarak Anagold 24 Erzincanspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım’ın maç esnasında boğazını sıkmasının hatırlatılması üzerine Hasan Ayaroğlu, “Öncelikle futbol hayatımda böyle bir münakaşaya girmediğimi belirtmek isterim. Ağzımdan kötü bir şey çıkmadı. Kendisi bana argo ifadeler kullandı, hatta küfür dahil olmak üzere çok kötü konuştu ve boğazımı sıktı. Olay artık geçti zaten ama kendisine herhangi bir ceza da verilmedi. Yaptığı hareketi kınıyorum. Bu tür olaylarla da bir daha gündeme gelmek istemiyorum” yorumunu yaptı.

SAKATLIK ETKİLEDİ
Son haftalarda yakaladığı çıkış ile ilgili de konuşan Hasan, “Benim normal performansım da buydu. Ancak sadece sakatlıklar ve ağrılardan dolayı tam istediğim performansı sahaya yansıtamıyordum. Ağrılarım da azalınca daha iyi bir performans ortaya koymaya başladım. Umarım aynı sıkıntıları bir daha yaşamam” dedi.

HURMACI EKSTRA MOTİVE ETTİ
Özer Hurmacı’nın gelişinin takıma nasıl yansıdığının sorulması üzerine Hasan, “Futbolcu olarak gelmesi bize ekstra motivasyon katmıştı ikinci yarının başında. Hem saha içinde, hem saha dışında çok iyi bir aile ortamı oluşturdu. Bize moral ve motivasyon kazandırdı. Bununla birlikte 3’te 3yaptık. İnşallah bu hafta da Düzce maçını kazanıp 4’te 4 yaparız.” ifadelerini kullandı.

MAÇ MAÇ BAKACAĞIZ
Play-off şansı ile ilgili ise Hasan şöyle konuştu “Şu an böyle bir imkân var ama biz maç maç ilerlemek istiyoruz. Kalan 7 maçımızı da kazanmak hedefindeyiz. Bu ligi taraftarımız da gördü biliyor. Kazanılmayacak maç yok. Günündeysen her takımı yenebiliyorsun. Öncelikle bu hafta Düzce’yi yenelim, sonra maç maç bakarız. İnşallah sezon sonunda play-off’a taşıyıp takımımızı bir üst lige çıkarırız. Sezona başladığımızda böyle zorlu bir lig beklemiyorduk. Tecrübe eksikliği de vardı. Maç maç tecrübe kazandıkça daha çok bu ligi öğrenmeye başladık. Sezon başında yakalayamadığımız o havayı sonradan yakaladık”

ŞÖZLEŞME BUGÜNÜN KONUSU DEĞİL
Sezon sonu sözleşmesinin sona ereceği hatırlatılan tecrübeli orta saha oyuncusu, “Bu soru için çok erken. Öncelikle bu sezonu sağ salim atlatalım. Buna sezon bittikten sonra bakacağız” yanıtını verdi.

Bu haber ilginizi çekebilir