Türkiye Basketbol Ligi’nde play-off yarı finalinde İstanbul Sigortamnet’e 3-2’lik seriyle elenerek sezonu noktalayan Finalspor, sezona veda yemeğinde bir araya geldi.

Kırmızı lacivertliler, Nilüfer Çiçek Izgara’da düzenlenen sezona veda yemeğinde bir araya gelerek geride kalan sezonu değerlendirdi.

BAŞKAN ÖZEN’E SÜRPRİZ YAŞGÜNÜ KUTLAMASI

Finalspor Kulübü Başkanı İhsan Özen ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı yemekte, Başkan İhsan Özen’e sürpriz doğum günü pastası kesildi.

Başkan İhsan Özen, yaptığı konuşmada, “Bizler çok büyük bir aile olduk. Başarılarımız her sene daha da artarak devam ediyor. Son anda finalin kıyısından döndük. Ama bu sezon beni çok mutlu ettiniz. Gelen mesajlar, sizlerin mücadelesi için hepinize ve ailelerinize, ayrıca bizi destekleyen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

ANTRENÖR BERAT GÖK TAKIMINI KUTLADI

Baş Antrenör Berat Gök ise oyuncularını tebrik ederek, “Bütün sezon bizlere inanan, güvenen, maçlarımıza gelip destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Oyuncularımıza sahada gösterdikleri karakterden ve aile ortamından dolayı da ayrıca teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

Bu haber ilginizi çekebilir