Hurmacı: Şükretmemiz lazım

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, 24Erzincanspor maçı öncesi Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde idman öncesi açıklamalarda bulundu.

Avatar photo Editör1 yıl önceSon güncelleme 06 Nisan 2023 - 17:51

Takımla birlikte olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Özer Hurmacı “Bir haftadır buradayım. Allah bizleri mahçup etmedi, iki maçımızı da kazandık. Cumartesi günkü maçı da kazanmak istiyoruz. Bu oyuncu grubuna sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her şey çok taze ve çok yeni. Güzel birliktelik ve enerji var. Bunu yukarıya çıkartacağız.” dedi.

ZOR MAÇ OLACAK AMA

Bu hafta oynanacak 24Erzincanspor maçı ile ilgili olarak Özer Hoca şöyle dedi “Yaptığımız analizlerde Bayburt ve İnegöl’den daha iyiler. 6. sıradalar. Play-Off’a oynuyorlar. Bizim için zor olacak ama biz rakip ayırt etmiyoruz. Kafamızdaki planları coşkulu şekilde sahaya yansıtırsak, hangi lig olursa olsun her takımla kafa kafaya oynar ve üstünlük sağlarız. Gönül ister ki her maçta taraftarımız olsa. Şu an için böyle bir cezamız var. Yadigar Bilet kampanyası başlattık. Taraftarımız kulübün arkasında olduğunu hissettirirler umarım. Tribünde olsunlar olmasın fark etmez. Onları yanımızda hep hissediyoruz. İçleri rahat olsun. Hangi armayı, hangi formayı terlettiğini herkes burada çok iyi biliyor. Ben futbola aşık bir insanım. Günün her hangi bir saatinde futbol oynamaya çağırırsanız sizle futbol oynarım. Evet oynamak istiyorum ama zoraki durum olması halinde… Futbolcularımın beni yoracağını sanmıyorum.

HER MAÇI KAZANMAK İSTİYORUZ

Çok fazla çalışma zamanımız olmadı. Önemli olan maçları kazanmak. Kazanırken de gelişmek önemli. Ve doğru gelişmek çok önemli. Hiçbir şey kafanızda kurduğunuz gibi de olmayabilir. O günkü hava şartları, futbol şartları, Allah’ın hissetmesi… İnegölspor maçında rakibin topu direkten dönüyor sonrasında biz hemen gol atıyoruz. Bunlar önemli. Şükretmemiz lazım. Bursaspor’un hedefi her maçı kazanmak olacak. Kalan veya önceki maç yok. Herkesin hafızasına girsin. Bursaspor’un hedefi her maçı kazanmaktır. Bunun sonunda nereye gideceğimizi göreceğiz.

Bu haber ilginizi çekebilir