Bursa Süper Amatör Küme C grubunu namağlup lider olarak bitiren, ardından Bölgesel Amatör Lig yolunda oynadığı Playoff grubunu da bitime bir maç kala şampiyon olarak tamamlamayı garantileyen Mustafakemalpaşaspor Belediye, İnegöl Karadeniz Güven Spor maçının ardından düzenlenen görkemli bir törenle şampiyonluk kupasını aldı.

İlçe Stadında oynanan İnegöl Karadeniz Güven Spor müsabakanın bitmesiyle ligin bitimine 1 maç kala şampiyonluğunu garantileyen Mustafakemalpaşaspor Belediye kupasına kavuştu.

İlçe Stadını dolduran binlerce taraftarının önünde kupayı kaldıran Kaptan Cihat Kahraman ve futbolcular şampiyonluk coşkusunu doyasıya yaşadı.

Kupa törenin ardından açıklama yapan kulüp başkanı Ercan Leblebici “ Şampiyon olduğumuz için çok mutluyum. Hedefimize ulaştık. Güzel bir sezonu geride bıraktık. Yeni hedefler doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz. Şampiyonluk Mustafakemalpaşa’ya ve taraftarlarımıza armağan olsun teknik ekip ve oyuncuları kutluyorum, bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve bu başarıdaki en büyük pay sahibi Belediye Başkanımız Mehmet Kanar’a çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Bu haber ilginizi çekebilir