Özer Hurmacı, “Şanlıurfa ligin önemli bir takımı. Liderle aralarında 6 puan fark var. Ligin en iyi takımlarından bir tanesini. Birçok şeyi doğru yaptılar ki o puanları topladılar. Bizim de iyi gidişatımız var. Urfa’da keyifli bir maç olacak. Biz kaybetmemek için oynayacağız. Kazanamaya çalışacağız. Galibiyetle dönmek istiyoruz” dedi.

Takımın kazanma alışkanlığı etmesiyle ilgili soruyu “Elimde sihirli değnek yok. Çok şükür inandığım, düşündüğüm ve hayal ettiklerimi oyuncularımız sahaya yansıtıyor. Bunun da başarısını hep birlikte alıyoruz. Bunun daha başlangıç olduğunu düşünüyorum. Gelecek sezona taşımamız lazım. Ligin ikinci yarısına baktığımızda ligin 3’üncüsüyüz. Biz geldikten sonra 2’inciyiz. Biz seneye şampiyon olmak istiyoruz. Hepimizin inanması gerekiyor. Tek başıma mümkün değil yapamam. Herkes isteyecek.” ifadelerini kullandı.

Bursaspor her zaman şampiyonluk için mücadele eden bir Bursaspor olur” şeklinde konuşan Özer Hoca şöyle konuştu “Biz küme düşme gibi bir kelime konuşmayız. Uzun lig maratonuna güvenilir ve iyi hazırlanmamız gerekiyor. Bir maçla düşünceler değişmez. Takımımıza güvenseniz çok mutlu olurum. Dar rotasyonumuz yok. Çok iyi ve başarılı oyuncularımız var. Hepsi süre bekliyor. Hiçbir zaman eksiğimiz olmayacak. Bu takımda hiçbir zaman eksik olmayacak. Formayı alan yukarıya taşıyacaktır.”

Bu haber ilginizi çekebilir