Özgür Cengiz, All-Star 5’inde

Gençler Basketbol Şampiyonlar Ligi finali sonrası düzenlenen seremonide dereceye giren takımlara madalya ve kupaları takdim edilirken, birinci Igokea m:Tel’e madalyalarını Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Dinçer ve kupasını ise Basketbol Şampiyonlar Ligi CEO’su Patrick Comninos takdim etti.

Avatar photo Editör SB1 yıl önceSon güncelleme 17 Nisan 2023 - 09:04

İkinci olan TOFAŞ, gümüş madalyalarını Tofaş Kurumsal İletişim Direktörü Arzu Yazgan’ın elinden alırken, üçüncü olan BC Rytas’a ise madalyaları Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Remzi Karşı verdi.

Turnuvayı 20.3 sayı-7.2 ribaund-7.8 asist-23.7 verimlilik puanı ortalama ile tamamlayan Özgür Cengiz, YouthBCL 2023’ün All-Star 5’ine seçilirken, Özgür’e ödülünü Gold Majesty Hotel CEO’su Baki Güler takdim etti. Turnuvanın MVP’si seçilen Igokea’dan Dusan Makitan ise ödülünü Youth BCL 2023’ün ‘elçisi’ olan Tofaş Basketbol Takımı’nın eski kaptanlarından Barış Ermiş’in elinden aldı.

Karşılaşmanın devre arasında ise şampiyonada görev yapan mihmandar görevlilerine ve turnuvanın gerçekleşmesine önemli katkılar sağlayan sponsor firmalar FIAT, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Gold Majesty Hotel, Medicana Bursa Hastanesi, Pürsu, Burkon, Kent Meydanı AVM, Bursa Teleferik A.Ş.’ye teşekkür plaketleri takdim edildi.

Bu haber ilginizi çekebilir