Hayatta sizi diri tutan da yenilikler ve o yeniliklerin yaşattığı tatlı telaşlar aslında…
Bilginizi, birikiminizi, o dirsek çürüttüğünüz yılların size kattığı tecrübeyi sırtlanıp, nedenini, nasılını hiç düşünmeden, aklınızdaki acabaları bertaraf ederek, kendinizi bir boşluğa bırakır gibi yeniden doğuşların içine salıvermek, muazzam bir deneyim.
İşte bu hislerle oluştu, bu uyanışla doğdu
sporbursa.net


Nüfusu neredeyse 5 milyona dayanan, geçmişinde efsanevi başarılar saklayan bu şehrin, sportif alandaki yenilikçi sesi olma isteğiyle karşınızda.
Gözbebeğimiz Bursaspor ile birlikte, bu kente katmadeğer sağlayan her branş, her kulüp ve sporcuyu kucaklama anlayışıyla yayın hayatına başladı.
Yıllarını spor gazeteciliğine vermiş, sadece futbol değil, neredeyse tüm branşlarda mesai harcamış bir isim olarak beni cezbeden kısmı da zaten bu düşünce ve anlayıştı.
Futbol kadar basketbolun, voleybolun, hentbolun, yüzmenin, atletizmin, güreşin, boksun, eskrimin, tekvandonun, judonun, aikidonun, boccenin, ekstrem sporların, Bölgesel Amatör Liglerin, özetle aklınıza gelen ya da unuttuğunuz her bir spor faaliyetinin Bursa‘dan dünyaya açılan penceresi olmak, beni hayli heyecanlandırıyor.
Sadece profesyonel liglerde değil, okul sporlarından, amatör maçlara, en alt liglerden, üst kademelere kadar, her yere dokunma gayretinde olacağız.
Ayrıca NBA’den Formula 1’e, Avrupa futbolundan E-Spor’a kadar…

DUYURMAK BİZİM İŞİMİZ
Tabii bunu yaparken, kocaman bir aile olabilmeyi de umut ediyoruz.
Yayımlanmasını istediğiniz haberler, maçlar, organizasyonlar ile ilgili görsel ve bilgi paylaşımına da açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. (Okuyucu WhatsApp hattı açtık)
Bizimle paylaşacağınız her başarıyı duyurmak bizim için gurur vesilesi olacak.

GÜÇLÜ İSİMLERLE HUZURUNUZDAYIZ
Bursa’nın yakından tanıdığı, her biri alanında uzman, güçlü bir spor yazarı kadrosuyla huzurlarınızdayız.
Laf aramızda, ilerleyen dönemde aramıza yeni kalemler de katılacak.
Sürprizlerimizi bekleyin.
Hasılı;
El ele verip Bursa’nın sportif gücünü cümle aleme duyuracağız.
O halde, biz hoş bulduk, siz de hoş geldiniz…

Yayınlanan makalelerde belirtilen görüşler ve fikirler sadece yazarın/yazarların görüşüdür. Yayınlanan içeriklerle ilgili bütün sorumluluklar yazarlara aittir.

Bu haber ilginizi çekebilir