ÖZGE YETİŞMİŞOĞLU
Genel Yayın Yönetmeni Özge Yetişmişoğlu’nun teknik direktörlüğünde topbaşı yapan 11’de yer alan birbirinden değerli isimler, Bursa’nın sporu için ter dökecek.

İşte, Bursa’nın spordaki güçlü sesi olma parolasıyla yayın hayatına başlayan SporBursa’nın Şampiyonlar Ligi gibi güçlü yazar kadrosu:

ÖZGE YETİŞMİŞOĞLU’NUN KÖŞE YAZILARI İÇİN TIKLAYIN


CELİL İNCE
Bursa medyasının yetiştirdiği 34 yıllık usta gazeteci ve televizyoncu Celil İnce, Bursaspor, spor ekonomisi ve yeşil-beyaz içerikli nostaljik yazıları kaleme alacak.

CELİL İNCE’NİN KÖŞE YAZILARI İÇİN TIKLAYIN


ALİ AYDOĞDU
Yıllardır Bursa futbolunu tüm yönleriyle yazan tecrübeli gazeteci Ali Aydoğdu, Bursaspor ve profesyonel liglerdeki bütün Bursa takımlarını köşesinde kritik edecek.

ALİ AYDOĞDU’NUN KÖŞE YAZILARI İÇİN TIKLAYIN


EMRE KOŞAK
Uzun yıllar Bursaspor’u yakından takip eden ve yeşil-beyazlı kulübün nabzını tutan acar gazeteci Emre Koşak, aralarında şampiyonluk sezonunun da olduğu maçlarda, deklanşörüyle ölümsüzleştirdiği “unutulmaz anlar”ın hikayesini, fotoğraflarıyla birlikte köşesinde anlatacak.

EMRE KOŞAK’IN İLK KÖŞE YAZISI ÇOK YAKINDA


ERCAN ALTINGÜL
Bursaspor’da forma giyen ve yıllardır İskoçya’da yaşayan “sivri kalemErcan Altıngül, Timsah’ın maç performansları ve altyapılarla ilgili yorumlar yapacak.

ERCAN ALTINGÜL’ÜN KÖŞE YAZILARI İÇİN TIKLAYIN


ERCÜMENT ŞAHİN
İntertoto Kupası’nın unutulmaz santrforu Ercüment Şahin, Bursasporlu futbolculara deneyimlerini aktaracak. İsviçre’nin FC Zürich takımının altyapısında teknik adamlık yapan Timsah’ın efsane golcüsü, Avrupa’da altyapıda yaşanan gelişmeleri de gündeme taşıyacak.

ERCÜMENT ŞAHİN’İN KÖŞE YAZILARI İÇİN TIKLAYIN


GALİP ÖZTÜRK
İstanbul medyasının kıdemli yazarlarından olan ve birçok yüksek tirajlı gazetede editörlük de yapan Galip Öztürk, dünya ve Avrupa futbolunun yanı sıra Türk futbolundaki önemli gelişmeleri de kaleme alacak.

GALİP ÖZTÜRK’ÜN İLK KÖŞE YAZISI ÇOK YAKINDA


TOLGA ŞAR
Uzun yıllardır Bursa basketbol camiasının tam da içinde yaşayan, basketbol yorumcusu Tolga Şar, Bursa kulüplerindeki bütün gelişmeleri ve transfer gelişmelerini her hafta basketbol panorama köşesinden basketbolseverlere aktaracak.

TOLGA ŞAR’IN KÖŞE YAZILARI İÇİN TIKLAYIN


MURAT MESTAN
Bursa voleybolunun en tecrübeli antrenörlerinden, duayen teknik adam Murat Mestan, voleybol liglerinde mücadele veren Bursa takımlarının teknik analizini yapacağı haftalık voleybol panorama yazılarına imza atacak.

MURAT MESTAN’IN KÖŞE YAZILARI İÇİN TIKLAYIN


MUSTAFA YAŞAR
İstanbul medyasının deneyimli spor müdürlerinden ve Teksas İl Sınırı Orhangazi’den yetişen Mustafa Yaşar, Bursaspor’u ve ülke futbolundaki gelişmeleri yazacak. Türkiye’nin sayılı bisiklet yazarlarından olan başarılı gazeteci, bisiklet sporunun da nabzını tutacak.

MUSTAFA YAŞAR’IN KÖŞE YAZILARI İÇİN TIKLAYIN


OKAN ARAS
40 yıl önce medya dünyasına girdikten sonra yazılarıyla farkındalık yaratan ve spor makalesinde ulusal ödüller alan Okan Aras, aynı zamanda Milli Takımı antrenörlüğü yaptı ve şampiyon sporcular yetiştirdi. Akademik kariyerine ‘klinik psikoloji yüksek lisans’ da ekleyen ve son 10 yıldır A Milli Takım seviyesindeki futbolcu ve basketbolun yıldız isimlerine mentörlük yapan, ‘Sporkolog’ olarak tanımlanan Aras, sporculara rehber olacak akademik yazılar kaleme alacak.

OKAN ARAS’IN KÖŞE YAZILARI İÇİN TIKLAYIN


MUHAMMET ALİ ÖZDEMİR
Bursa medyasından yetişen ve “Futbol Hikayeleri” youtube kanalının kurucusu, ayrıca Batalla’yı anlatan “Pablito” Belgeseli’nin yönetmeni Muhammet Ali Özdemir, ünlü futbolcuların ilginç başarı öykülerini köşesine taşıyacak.

MUHAMMET ALİ ÖZDEMİR’İN KÖŞE YAZILARI İÇİN TIKLAYIN

Bu haber ilginizi çekebilir