Takımın oyun içindeki kötü oyununu kabul edemediğinin altını çizen Özer Hurmacı “İlk yarıdaki oyunumuz kötüydü. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum. İç sahamızda bizden daha fazla isteyen bir rakip olamaz. Bizim bu coşkuyu yaşatmamız lazım. Bu oyunu kabul etmiyoruz. İkinci yarıda reaksiyon gösterdik. Tekrar istediklerimizi yaptık. Futbol oynadık, istedik ve pozisyon bulduk. Pozisyon da yedik. Ama hiçbir şekilde tatmin olmamamız gerekiyor. 4 maçlık periyottan sonraki ilk 45 dakika hiç iyi değildi. Biz coşkulu ve isteyen bir Bursaspor olmak zorundayız. Gelecek sezon ilk 2’ye oynamak istiyorsak bunu alışkanlık haline getirmemiz lazım. Futbolcularıma da söylüyorum. İnşallah bu böyle olacak.” dedi.

HAKEMLER HEP ALEYHİMİZE

Hakemlerden yana da dertli olduklarını ifade eden Hurmacı “Biz deplasmana gidiyoruz hakemler aleyhimize çalıyor. Evimize geliyoruz yine aleyhimize çalıyor. Zaten taraftarımızdan yoksunuz. Ceza yemişiz… Her fırsatta aleyhimize düdük çalınıyor. Kolay kolay düdükler çalınıyor. Çok ilginç bir şey. Bunu kabullenemiyorum. Ne desek boş. Biz kendi oyunumuza bakıp, ne hakem ne de rakibi konuşmak istiyorum. Bizim takımımız ezip geçecek. Ben bunu istiyorum.” ifadelerini kullandı.

BANA ÇOK GÖRMEYİN

Oyuna girmesiyle ilgili de konuşan genç teknik adam şunları söyledi “Furkan Emre Ünver’in beli sıkıntıya girdi. Uzun bir süreç lazım ona. Furkan öyle olunca Kubilay’ı geriye çektik. Kendimi de değerlendirmek zorunda kalıyorum. Üzülmek de istemiyorum. Madem fırsatımız var bunu da değerlendirmemiz lazım. Bunu da bana çok görmeyin. Kendimi çok iyi hissediyorum. Ama önce futbolcularımla başlayacağım sonrasında oynayacağım.”

Bu haber ilginizi çekebilir